Üye Sayısı
26.388
#Bülten

Sıra Dışı Bir F4 Yarışı: Hot Lap 4 Temmuz’da

Dünya yarış tarihinin en ikonik pistlerinden olan Red Bull Ring’de, Türkiye’de ve dünyada daha önce hiç yapılmamış bir yarış deneyimi yaşanacak. Türkiye’nin fenomen isimleri, 4 Temmuz’da Red Bull Ring’de F4 araçlarıyla yarışacak. Dünyanın oyun konseptli ilk F4 yarışı olan Hot Lap, sosyal medyanın sevilen yüzlerini eşsiz bir mücadelede bir araya getirecek. Kemal Can Parlak, Doğan Kabak, Enis Kirazoğlu, Orkun Işıtmak, Fester Abdü ve Red Bull oyuncusu Ferit ‘WtcN’ Karakaya, F4 araçlarıyla birbirlerine karşı mücadele edecek. Yarışın spikerliğini ise Türkiye’de Formula 1 deyince akla ilk gelen isim olan Serhan Acar üstlenecek.

Hot Lap, sosyal medyanın sevilen yüzlerini bir araya getiriyor. Spikerliğini efsane F1 yorumcusu Serhan Acar’ın üstleneceği Hot Lap, 4 Temmuz saat 18.00’de Red Bull Gamerszon YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Sosyal medya fenomenleri Kemal Can Parlak, Doğan Kabak, Enis Kirazoğlu, Orkun Işıtmak, Fester Abdü ve Ferit ‘WtcN’ Karakaya, Hot Lap’te sıra dışı bir F4 yarışına imza atacak. Red Bull Gamerszon YouTube kanalından ve Red Bull oyuncusu Ferit ‘WtcN’ Karakaya’nın Twitch kanalından canlı olarak yayınlanacak olan yarışta katılımcılar pit stop sırasında mini oyunlar oynayacak. Oynanacak oyunlar ise canlı yayın sırasında izleyici oylarıyla belirlenecek.

30 Haziran’da Red Bull Ring’de yapılacak Avusturya GP’sinin hemen ardından gerçekleşecek olan etkinlikte muhabir olarak Deniz Aksoy yer alacak. Serhan Acar ile birlikte mikrofonda ise Yiğit Tezcan olacak.

Sıra Dışı Bir F4 Yarışı: Hot Lap 4 Temmuz’da

Samsonite Ecodiver Serisi ile doğayı keşfedin

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir