Üye Sayısı
26.388
#Bülten

Outdoor Günleri Kanyon’da Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı!

Dünya Çevre Günü kapsamında Outdoor Türkiye Platformu ve Kanyon iş birliği ile düzenlenen “Outdoor Günleri Kanyon’da” etkinliği bu yıl 6-7-8 Haziran tarihlerinde kapılarını açıyor. Üç gün sürecek etkinlik, doğaseverleri ve outdoor tutkunlarını bir araya getirecek çeşitli aktiviteler, atölyeler, konserler ve indirimlerle dolu bir program sunuyor. Etkinlik kapsamında doğasever 9 ünlü isim de Nature Talks sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Etkinlik Hakkında:

Outdoor Günleri Kanyon’da”, doğa ve çevreye duyarlı markalarla dolu standları, heyecan verici atölyeleri ve ünlü sanatçıların sahne alacağı konserlerle unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Öte yandan ünlü markaların indirim fırsatları da katılımcıları bekliyor.

Outdoor Günleri Kanyon’da etkinliği, doğa ve çevreye duyarlı bireyleri bir araya getirerek hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir ortam sunuyor. Etkinlik, tüm doğa ve açık hava tutkunlarını, çevre dostu markaları keşfetmeye ve keyifli bir hafta sonu geçirmeye davet ediyor.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve atölyelere kaydolmak için https://outdoorgunlerikanyonda.com/2024/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Gelin, hep birlikte sürdürülebilir bir geleceğe adım atalım!

Outdoor Günleri Kanyon’da Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı!

VANEDA‘dan Babalar Günü T-Shirt Atölyesi

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir