Üye Sayısı
26.388
#Bülten

Red Bull Yağlı Direk’e Sayılı Günler Kaldı

Her yıl birbirinden renkli anlara ev sahipliği yapan Red Bull Yağlı Direk heyecanına sayılı günler kaldı. Kabotaj Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ve katılımcıların yağlanmış bir direğin ucundaki bayrağa ulaşmak için mücadele ettiği bu eğlenceli etkinlik, 7 Temmuz Pazar günü İstanbul Beykoz’da, Şişecam Fabrikası İskelesi’nde gerçekleşecek. Red Bull Yağlı Direk’e başvurular RedBull.com/yaglidirek adresinden yapılabiliyor.

Her yıl Kabotaj Bayramı etkinlikleri kapsamında hem izleyenlere hem de katılımcılara keyifli anlar yaşatan Red Bull, bu yıl İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin partnerliğinde geri dönüyor. Yağa bulanmış direğin ucundaki bayrağı almayı başaran ilk katılımcı, yılın kazananı olacak.

Katılımcıların 40 derecelik bir açıyla yerleştirilmiş ve gres yağına bulanmış direğin ucundaki bayrağı almaya çalıştığı zorlu görev, bu yıl İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin partnerliğinde ve Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla 7 Temmuz Pazar günü Beykoz’da, Şişecam Fabrikası İskelesi’nde gerçekleşecek.

Red Bull Yağlı Direk’e Sayılı Günler Kaldı

Gloria Hotels & Resorts, Türk Hava Yolları

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir