Üye Sayısı
26.388
#Bülten

Acer’ın Yeni Nesil Elektrikli Bisikletleri Eurobike 2024’te Tanıtılacak

Acer, geniş lastikli yeni elektrikli bisikletlerini tanıtarak e-mobilite çözümleri portföyünü genişletti. Bu yeni modeller arasında takip teknolojisine sahip Ebii Elite, Predator eNomad-R, Acer eNomad-R ST ve Acer eCargo-M yer alıyor.

Editör Özeti

  • Yeni Acer Ebii Elite, Predator eNomad-R ve Acer eNomad-R ST elektrikli bisikletler, şehir içi ulaşım için tasarlandı. Bu modeller, alüminyum alaşım iskeletler, süspansiyon çatalı tasarımı ve 20×4” geniş lastikleri ile farklı sürüş yüzeylerine uyum sağlıyor.
  • Acer’ın elektrikli bisiklet modelleri, gelişmiş takip teknolojisi ile artırılmış güvenlik ve emniyeti bir arada sunuyor.
  • Acer eCargo-M, 230 kg’a kadar yük kapasitesi, ön ve arka bagajları ile şehir içi ulaşımın hareketlilik ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

Acer’ın Yeni Elektrikli Bisikletleri

Acer, 3-7 Temmuz 2024 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleşecek EUROBIKE 2024’te yeni Ebii Elite, eNomad-R serisi ve Acer eCargo-M elektrikli bisikletlerini tanıtacak. Fuar sırasında Acer ve Predator e-mobilite modellerinin tamamı “Yeni Nesil Akıllı Elektrikli Bisiklet ve Elektrikli Scooterlarla Yolculuğunuzda Devrim Yaratın” mottosuyla sergilenecek.

Karşınızda Ebii Elite Elektronik Bisiklet

Acer, e-mobilite portföyündeki en son gelişmeleri yeni Ebii Elite ile sergiliyor. Hem amiral gemisi Ebii’yi hem de yeni Ebii Elite’i kapsayan Ebii serisi, gelişmiş yapay zeka özellikleri ve son teknoloji tasarımı sayesinde global bir fenomen haline geldi. Ebii Elite, günlük ulaşım, alışveriş, kısa yolculuklar ve eşya taşımacılığı gibi çeşitli durumlarda konfor ve pratiklik sağlayan geniş bir aksesuar yelpazesi sunuyor. Geliştirilmiş hızlanma ve tırmanma yetenekleri ile çeşitli arazi ve sürüş ortamları için uygun hale getirilen Ebii Elite, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılıyor.

Gelişmiş Takip Teknolojisi ile Artırılmış Güvenlik

Acer’ın sürücü güvenliğine olan bağlılığı, birçok elektrikli bisiklet modeline entegre edilen özel ve güvenli takip yetenekleri ile kendini gösteriyor. Ebii Elite, Predator eNomad-R, Acer eNomad-R ST, Acer eCargo-M, Acer eCity-R ve Acer eUrban-R modellerinin tümü gelişmiş takip teknolojisine sahip olup, sürücülerin elektrikli bisikletlerini kolayca bulmalarını sağlıyor ve genel güvenlik ile konforu artırıyor.

Şehir İçi ve Kargo İhtiyaçlarına Yönelik Elektrikli Bisikletler

Predator eNomad-R ve Acer eNomad-R ST, sağlam alüminyum alaşımlı iskeletleri, süspansiyon çatal tasarımları ve çeşitli şehir içi zeminlerde uyum ve güvenlik sağlayan 20×4” geniş lastikleri ile şehir içi kullanım için tasarlandı. Acer eCargo-M ise maksimum 230 kg yük kapasitesi ve uzatılmış arka bagajı ile şehir içi ulaşımda konfor ve güvenliği artıran özelliklere sahip.

Akıllı Şehir Tipi Elektronik Bisikletler ve Dinamik Elektronik Scooterlar

Acer’ın şehir içi elektrikli bisikletleri Acer eCity-R ve Acer eUrban-R, kent sokaklarında seyahat etmek için büyük kolaylık sunuyor. Elektrikli scooter serisi ise hafif Acer ES Serisi 1, sağlam Acer ES Serisi 5, şık ve güçlü Predator ES Serisi 7 ve Predator Extreme modellerini içeriyor.

Acer’ın Mobilite Çözümleri

Acer, çevre dostu, verimli ve akıllı ulaşım seçenekleri sunarak, yenilikçi teknoloji ve kullanıcı odaklı tasarımlarla akıllı ve sürdürülebilir çözümler sunma taahhüdünü yerine getiriyor. Elektrikli bisikletler ve scooterlar, günlük yolculuklar, şehir içi seyahatler ve aileler için harika bir sürüş deneyimi yaratıyor.

Acer’ın mobilite çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için EUROBIKE 2024’teki Acer standını (Salon 9.0, No. B06) ziyaret edebilirsiniz.

Acer’ın Yeni Nesil Elektrikli Bisikletleri Eurobike 2024’te Tanıtılacak

Red Bull Back Line İle Sokak Voleybolu’nun

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir